Teeme Ära talgupäev

Neljapäeval, 3.mail toimus Sinilinnus talgupäev. Talgutööd algasid juba hommikust peale. Töötajad askeldasid õuealal istutades lilli, pügades ilupuid, riisudes ning majas sees pestes aknaid.

Kell 15 olid lasteaia värava taga talguliste seltskond Teliast. 13 tublit talgulist Telia teenindustoe osakonnast tegid ära suure töö  – peitsisid, korrastasid terviserada ja staadionit.

Kell 16 kogunesid vanemad. Ilmataat pani meid küll proovile, kuid ükski talguline ei lasknud end vihmast häirida ning töötati suure hoolega.

Talgupäev oli seekord eriline selle poolest, et vanemad panid rühmade õuealale tegeluskeskuse konkursi töid – rühmad said taaskasutatavatest materjalidest väga vahvaid mänguvahendeid. Eriti tõsiselt võtsid konkurssi Naksitrallide rühma vanemad.

Talgupäev oli kui pidupäev, kus tehti tööd, aga peeti ka piknikku ja räägiti juttu. Lasteaia õueala sai väga värske ja rõõmsa ilme!

Suured tänud kõigile talgulistele! Tänusõnad saabusid ka Mustamäe linnaosa valitsusest – Tore, et olete aktiivselt kaasa löömas meie linnaosa kevadistel koristustalgutel – LÖÖME LINNAOSA LÄIKIMA.

Top