Taimekasvatuse ja loodushoiu radadel

Oleme jätkuvalt looduse, ise toidu kasvatamise ja loodushoiu radadel.

Aitäh Muumide rühma lapsevanematele, kes pakkusid meile täna elevust Loomapääste grupi näol. Lapsed said pugeda loomapuuridesse, tunda ise, kuidas olla püüdmiskahva sees ning uudistada tervet bussi. Loomapääste töö on puhtalt vabatahtlik töö, hetkel on nad spetsialiseerunud metsloomadele, kasside ja koertega tegelevad muud asutused. Viimased päästetud loomad on metskitsetall ja part, kes oli saanud kuumarabanduse. Aitäh teile selle ääretult vajaliku töö eest!

Meie õppeaiandus lokkab, kastides sirguvad porgandid, kõrvitsad, kurgid, päevalilled ja palju muud. Kompostihunnikus kasvavad kõrvitsad, rabarber ja kartulid. Vikerkarude talus saab juba varsti maiustada erinevate sõstardega. Ja meie viimane ehitis – kasvuhoone – on nüüdseks täielikult asustatud. Rammusas mullas võrsuvad nii lopsakad tomatid, et peale kollektiivpuhkust tööle tulles ei mahu vist enam ise liikumagi seal. Kartulikastist piiluvad juba ka kartulitaimed välja.

Saaks nüüd veel tahahoovi ka seapõrsa, keda lastest üle jäänud toiduga nuumata, ei oleks vaja poodi minnagi :)