Sinilinnu tänuüritus

31.mai oli see kaunis kevadpäev, mil kell 18.00 kogunesid lasteaia õuealale need vanemad, kes on lasteaia tegemistesse panustanud ja mitmel moel toeks olnud. Loomulikult oli kohal ka lasteaia personal, kelle tubli tööta lasteaed nii tegusalt ei toimiks.

Tuleb tõdeda, et Sa võid teha mida iganes, kui Sul jätkub selleks indu. Innukus on pärm, mis paneb lootused taevani kerkima. Innukus on säde silmis, nõtkus kõnnakus, käehaare, vastupandamatu tahtetulv, jõud ideede teostamiseks…  Sinilinnu-perel on indu jätkunud ning üheskoos on saavutatud palju. Selleks, et suuri tegusid teha, pole tarvis olla suurim geenius; pole tarvis olla inimestest kõrgemal, on tarvis olla nendega koos! Soovime, et koostegemise indu ikka jätkuks!

Kõik said tänuürituselt kaasa sümboolse tassi, mida edasiste heategudega täita. Tänamiste vahel esinesid lapsed laulu ja tantsuga ning õpetajate tantsurühm. Loomulikult ei puudunud peolt uhke tänutort!

Ema Teresa on öelnud, et hea sõna võib olla lühike ja lihtne, kuid kajab vastu tõeliselt lõputult. Kajagu meie TÄNU lõputult!

Top