Sinilinnu sünnipäevanädal

Tänasega sai hoogsa lõpupaugu Sinilinnu sünnipäevanädal. Oli mida tähistada, sest Sinilinnu lasteaed sai 8. märtsil 47 aastaseks.

Sinilinnu sünnipäev väike

Terve nädal on lennanud linnutiivul erinevate ürituste tähe all – teisipäeval oli lastele teater, õpetajad mängisid Megazone´s kolmapäeval, neljapäeval oli väike hingamise päev ja täna toimus meil suur jäätisekohvik kostüümidiskoga.  Kohvikus söödi jäätist kokku 50 liitrit!

Kostüümides olemine tekitas kõikides pidutuju juba enne saali saabumist – õhkkond kogu lasteaias oli ülev! Täname kõiki vanemaid, õpetajaid, õpetaja – abisid, kelle abiga oli lastel väga vahva päev!

Kohviku väike estraadikava tõi külla Nukitsamehe ja kollipere, meile esinesid Stig Rästa ja Elina Björn ning ansambel Curly Strings. Vahva kava pani kokku Triin!

Disko oli väga uhke ja hoogne ning vaid mõned eriti jäätist armastavad lapsed jäid laua äärde istuma, ülejäänud möllasid tantsupõrandal. Tantsulugusid nõuti juurde!

Pilte laste kostüümidest saate vaadata rühmades, esinejad nägid aga välja nii (Curly Stringsi solist sööb kusagil jäätist), kollipere Vanamoor ja Vanamees on peale Nukitsamehe filmis esinemist teinud soenguvärskenduse ja näevad välja veel nooremad ja ilusamad, kui aastate eest:

Sünnipäevaesinejad väike

Palju õnne Sinilinnu lasteaiale! Lisame siia ka popid videod kaasalaulmiseks :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

Top