Running out of Time

Sel sügisel toimub kampaania Running out of Time, mille eesmärk on pöörata tähelepanu meie planeedile ja kliimale.
Põhiürituseks on 7776 km pikkune teatejooks, mis toimub Šotimaalt Egiptusesse, läbides 18 riiki. Sinna kutsutakse teele jäävate riikide rohekoole osalema joostes või jalgrattaga. Eesmärk on teatepulgana kohale viia sõnum kliimakohtumise COP27 korraldajatele, milles sisaldub teade, et kliimamuutustega tegelemiseks saab aeg kohe otsa. Teatejooks sümboliseerib igaühe ükskõik väikest panust, mis annab väga suure tulemuse kokku. Sõnumile on oodatud alla kirjutama ka kõik rohekoolid, seda saab lugeda ja allkirjastada oma õppeasutuse nimel.

Riigid, mida teatejooks ei läbi ehk ka Eesti on oodatud osalema 3.novembril, mil toimub Global Action Day, mille raames oodatakse erinevaid maailmahariduslikke tegevusi läbi viima.

Mustamäe lasteaiad korraldasid enda jooksu ümber Männipargi, sest see teema on väga südamelähedane ka meile.
Allpool ka väike uudisteklipp ettevõtmisest. Sinilind nagu ikka sinises :)