Nädal Sinilinnus ehk mesilane on moes

Aprilli viimane nädal on Sinilinnus olnud väga teguderohke. Tegevusi on jätkunud igasse päeva ja mõnda  rohkemgi. Lõpetavate huviringide viimased pidulikud tunnid, Jüripäeva tähistamine, robootikapäeval osalemine ja rahvusvahelise tantsupäeva tähistamine. Lõpurühmad külastasid Telemaja ning Tupsude rühm lõpetas täna nädala Tapa sõjaväelinnakus. Ongi juba tunne, et puhkepäevad võivad tulla.

Esmaspäeval toimus tervele lasteaiale Jüripäeva tähistamine õues. Tervisemeeskond oli ette valmistanud vahvad tegevused, mille lõpetas loomulikult jooks tõrvikutega. Lastele meeldis muidugi kõige rohkem mäng, kus nemad olid lambad ja õpetajad hundid.

Meie lasteaia naised näitavad lastele, kuidas käidi koos võitegemist imiteerimas. Väga oluline oli kõvasti kloppida.

Tõrvikutega jooks meeldis kõikidele!

 

Robootikapäeval osalemine oli nii lastele kui ka lapsi juhendanud õpetajale tore kogemus. Robootikapäevalt tulid lapsed juba oma ideede ja soovidega, mis meil lasteaias veel uut olla võiks. Täname tublisid Juku – Pilli tüdrukuid ja neid juhendanud õpetaja Laidit. Pildil olev Bee – Bot robot tegutseb samuti meie lasteaias, Juku – Pilli rühmas.

 

 

 

 

 

Samal ajal, kui osad lapsed Südalinna koolis robotitega mängisid, olid teised meie lapsed  võimlemispeo ülevaatusel. Sel aastal läheb Sinilinnu lasteaiast võimlemispeole 16 last. Võimlemispidu toimub 28. mail Tallinna velotrekil. Kõik info on saadaval siit http://www.eestikalev.ee/?div=7-0&news=5%7C0&newsnr=809

Neljapäevase rahvusvahelise tantsupäeva eel vaatas nii mõnigi taeva poole, sest terve hommikupoolik polnud aru saada, mis ilm hakkab olema – kord sadas lörtsi, kord vihma ja kord paistis ka päike.

Kui tantsudega alustasime, oli taevas veel pilves, kuid tantsupäeva lõpuks olime päikese välja tantsinud. Lastele meeldis eriti tants Kägara ja ussi vedamine. Esitamisele tulid veel tantsud “Kükita”, “Naljapolka” ning loomulikult aasta tants “Kassariku”.  Sinilinnu ja Lehola lasteaia lõmitud tantsurühm “Leholind” esitas “Tühja jutu tantsu”. Täname kõiki osalenud lapsi, õpetajaid, vanemaid ja loomulikult Urmas Laignat.

 

 

Top