Laulud Sinilinnus

Eile, 3. aprillil kogunes kella poole viieks õhtul lasteaia muusikasaali rohkelt publikut – toimus meie lasteaia lastelaulude õhtu.

Esimenajteks olid lapsed, kes valmistasid laulud ette koos vanemate ja muusikaõpetajatega. Terve lasteaia kohta oli meil 20 esinejat, kellest 2 olid sõimelapsed.

Õhtupoolikut juhatasid kaks vanema rühma last, kes said muusikaõpetaja abil peo juhtidena toreda kogemuse.

Kõik lapsed, kes esineda soovisid,  olid oma laulud hoolega ette valmistunud ja said laval olla tõelised staarid – tüdrukutel olid kaunid kleidid ja soengud, üks poiss esines suisa mereröövli kostüümis. Erilise õhkkonna lõi oma rühmakaaslastele kaasaelamine, peale igat esinemist oli aplaus võimas isegi siis, kui lauljal sõnad meelest läksid (tegijal juhtub). Mis siis, esinemine oli kõikidele vahva.

Kaks last, kes olid eriti tublid viisipidajad, lähevad meie lasteaeda  Mustamäe Laululinnule esindama. Need lapsed valis välja salajane zürii.  Žürii oli salajane, kuna me ei soovinud, et lapsed tunneksid esinedes veel ka võistlusärevust. Laulmine pidi olema lõbus võimalus publiku ette astuda ja nii see meil ka välja tuli.

Täname kõiki tublisid esinejaid, lapsevanemaid ja muusikaõpetajaid Jaanat ja Karinit ning kõiki, kes ürituse õnnestumisele kaasa aitasid!

 

Top