Lastekaitsepäev Sinilinnus

Lastekaitsepäev Sinilinnus oli üks igavesti vahva päev.

Juba hommikul toimus lastele etendus, mille esitasid laste enda õpetajad. Nalja sai palju ja loodetavasti jõudis ka loo iva lasteni.

Õhtupoolikul, kui päike veel paistis, kolisid õuele lemmikloomad. Kohale olid tulnud tuhkur, karvadeta kass Mona, manzuuria vutti kukk, Iiri setter, pikakarvaline taks Remi, chincillad, samojeedi koerad. Toas olid ka mõned loomad, kes külma kartsid – vahepeal oli lihtsalt hakanud rahet sadama. Näiteks minihamstrid, kes alustasid juba hommikul lastega kohtumist, olid õhtuks täiesti läbi ja pidid minema koju närve taastama.

Korraks astus läbi end näitama   orav, kes julgelt meie lähedalt lombist vett jõi. Küllap sai ta aru, et lemmikute päev on midagi ka tema jaoks.

Kuigi ilm muutus kiiresti külmemaks, oli lastel väga tore (loodame, et ka enamikel loomadel) ning elevust arvestades kavatseme lemmikute päeva kindlasti ka järgmisel aastal teha.  Ilmselt peame oma hooni loomadele (sisalik, orav ja siil) eraldi kuulutuse tegema, et nad ikka õigeks ajaks kohale teaks tulla.

Täname kõiki, kes oma koduse lemmiku meile lasteaeda vaadata ja paitada tõid!

Top