Jõuluootuses

Ja ongi pool detsembrikuud tegutsedes, nagu niuhti, läbi saanud ja jõuludeni  jäänud ainult 9 päeva!

Meie jõuluootuse aeg Sinilinnus on möödunud igal juhul väga tegusalt. Usume, et päkapikkudel on meie lasteaia juures küll abiväge vaja läinud, et ikka iga lapse ja lasteaia töötaja kõiki toredaid tegusid tähele panna.

Esimesel detsembri nädalal toimus meil päkapikumütsi päev ja advendiaega sissejuhatav pidu.

Lasteaias sai osaleda kahes töötoas – lõigata paberist välja lumehelbeid ja meisterdada soodatainast jõuluehteid. Samuti said lapsed jõuluvanale kirja kirjutada ja koos vanematega väikeseid jõuluoste teha.

Kohvikust said otsa kõik pirukad, piparkoogid ja mandariinid.

Kontserdi ajaks oli saalis juba väga soe – selle olid soojaks kütnud kõikide meie südamed.

Sipsikute rühma lapsed võtsid enda juures vastu Põngerjate rühma lapsed ning õpetasid neid jõulukaunistusi tegema.

Lasteaed on saanud kenad pühadekaunistused ja täna hommikul nägid Rõõmupallide lapsed akna taga päkapikku, kes oli suisa aknale koputanud! Nimetatud tegelased käivad meil siin juba pikemat aega piilumas ja vahel ka head ja paremat jõulusokkidesse peitmas.

Sel nädalal algasid  juba jõulupeod. Alustajaks olid Põngerjad, Piilud ja neljapäeval käis jõulumees Rõõmupallide rühma lastel.

On olnud kaks tegusat nädalat, kuid vaikselt saabub majja jõulurahu. Huviringid on selleks aastaks lõpetanud ja nii lapsed kui ka õpetajad saavad nautida mõnusat aega, kus igas päevas on natuke muinasjuttu.

Soovime teile ka toredat jõulude jõudmist – eks just see jõulude ootamine ise olegi tore.

Top