Ja hakkabki läbi saama

Sinilinnu lasteaias on pidude möll läbi ning üle maja on laskunud mõnus rahu ja tänutunne. Lapsed mängivad suure rõõmuga kingituseks saadud mänguasjadega, veel käivad päkapikud piilumas ja väikeseid üllatusi poetamas. Me kõik oleme heldele jõulumehele väga tänulikud ilusate kingituste eest.

Kui nüüd veel teha väike kokkuvõte läinud aastast, siis see on olnud meile väga tegus ja arenguid täis. Rõõmu on toonud remondid rühmades, “Roheline lipp”, mudilaste mõttekoja töö alustamine seoses “Roheline kool” programmiga ja veel palju palju väikeseid rõõme, millest kokku tuleb üks suur rõõm ja tänutunne.

Kui olete märganud, siis lasteaias on paigaldatud 150 lisavalgustit (see on hea, kui pole märganud, sest põlema läheb enamik neist tulekahju või elektrikatkestuse ajal). Juba jaanuaris soovitan lugejatel varuda kannatust, sest paigaldama hakatakse tuletõkkesektsioone ning see võib esialgu tekitada müra ja segadust. Tulemus on siiski ootamist väärt ja tänu sellele oleme veel turvalisemad, kui enne. Muidugi saab lasteaed ka palju kenamaks.

Sellised on paar kingisoovi jõuluvanale. Ei ole tema töö ka kergete killast ;)

Toredat ja südamlikku pühadeaega  kogu Sinilinnu pere poolt!

Top