Sinilinnu sünnipäevanädal

Sel nädalal sai Tallinna Lasteaed Sinilind 48 aastaseks.  Lasteaed avati 8. märtsil 1969 aastal. 1969 oli eriline aasta ka muude asjade poolest  – siirdati esimene tehissüda, toimus Boing 747 esimene katselend ja mis kõige erilisem, startis kosmoselaev ja kuu pinnale astusid esimesed astronaudid.

Kuna lasteaed Sinilind avati ajalooliselt nii olulisse aega, tuleb sünnipäeva ka väga eriliselt tähistada. Meie nädal on olnudki kirev ja mõnusat meeleolu pakkuv.

8. märtsil toimus juba kolmandat aastat lastele jäätisekohvik ja disko, mida lapsed väga ootasid. Ära söödi üle 10 kilo jäätist ning tantsu lõid ka need lapsed, kes rühmas tagasihoidlkumad on. Seekord tulid Sinilinnule külla kolm põrsakest, kes televiisorit vaatama asudes ei osanud oodatagi, millised üllatused sealt televiisorikasti seest tulema hakkavad. Etendus pakkus rõõmu nii vaatajatele kui ka tegijatele (mis pole üldse vähe oluline). Arvake ära, milline tegelane lastele kõige rohkem meeldis?

Nädalale pani punkti reedene lasteetendus ning muidugi SIPO kontrollkäik lasteaias (SIPO on meil popp, sinna soovivad lapsed väga kuuluda). On hea teada, et meil on kord majas – lambid ei põle niisama, vesi kraanidest ei tilgu ja prügi sorteeritakse hoolikalt.

Mis siis ikka, Sinilinnule pikka iga ja järgmisel aastal pidutseme jälle!

NB! Sünnipäevapostrite näitus lasteaia pikas koridoris on endiselt avatud, tulge vaatama!