Sinilind on Hea lasteaia teerajaja 2019

26. septembril toimus Tartus ERMis  konverents „Väärtuskasvatuse lasteaed: kõik, mida elus teadma pean, sain lasteaiast“, kus selgusid lasteaiad, kus väärtuskasvatusega tehakse eeskujuväärivat tööd ning anti üle tunnustusprogrammi „Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed“.

Tartu Ülikooli eetikakeskus on toetanud ja tunnustanud koolide ja lasteaedade väärtusalast tegevust alates 2009. aastast. Sinilind on saanud varem tiitli “Hea lasteaia edendaja 2016”.

Tartu Ülikooli eetikakeskuse tunnustusprogrammis „Hea lasteaed kui väärtuspõhine lasteaed“ osalenutel tuli kirjutada eneseanalüütiline töö lasteaia tegevustest väärtuskasvatuse kontekstis. Tänavu osales tunnustusprogrammis 24 lasteaeda, nende seas ka meie – Sinilinnu lasteaed. Meie lasteaiale omistati tiitel “Hea lasteaia teerajaja 2019”.

Suur aitäh Sinilinnu personalile väärtusarenduse töö eest ja eneseanalüütilise töö kirjutajatele Triinule, Marisele, Eva-Stellale, Angelale, Hellele ja Kaiele!