Rohelise Kooli programmi tänuüritus

5.juunil toimus Õpetajate Majas Rohelise Kooli programmis osalevatele haridusasutustele pidulik tunnustusüritus. Sinilinnu lasteaiast osales üritusel õppealajuhataja Triin Penu. Tunnustusüritusel osalesid lisaks programmi liikmetele ka abilinnapea Züleyxa Izmailova, Tallinna Keskkonnaameti juhataja asetäitja Elena Sapp ja juhtivspetsialist Reet Vaiksalu ning Viivi Lokk Tallinna Haridusametist. Eesti Looduskaitse Seltsi esindas Juhan Telgmaa. Tehti kokkuvõtteid keskkonnahariduslikest ettevõtmistest ning tunti tehtust rõõmu. Üritusel tutvustasid Hanno Zingel ja Peep Männil Eesti värske rahvuslooma – hundi – eluviisi.

Tunnustati ühtteist lasteaeda ja kooli ülemaailmselt tuntud ökomärgisega Roheline lipp. Varasemalt Rohelise lipu omanikuks saanud said seekord laualipud, ka meie lasteaed sai laualipu. Hoiame oma lippu kõrgel!