Me Õpime Kõikjal

Tallinna Haridusamet on kuulutanud välja mai kui MÕK-i kuu. MÕK-i kuu eesmärk on muuta muutunud õpikäsitus nähtavaks. Sinilinnu lasteaias rakendati MÕK-i kohe mitmel moe. 3.mail toimus talgupäev, kus koos vanematega said lapsedki töökasvatusest osa. 9.mail õppisid vanemad rühmad õues politseinike tööd tundma, kohal olid politseinikud koos autoga. Muumide rühm tegi emadepäeva peo Avatud akende kontserdina, Vikerkarude rühma lapsed aga tegid emadele ise esinemiskava toredate numbritega. Rõõmupallide rühm tegi 15.mail lahtise tegevuse õues, toimus Aardejaht. Maikuus tõime ka koosolekud ja MTÜ Hooling koolituse õue. Kaunis kevad võimaldas lastega õppekäikudel käia – külastati Männi parki, Vabaõhumuuseumi, õpetajad käisid Keila-Joal õppematkal. Koolieelikud istutasid lasteaia õuealale puid. 24.mail toimus ülelinnaline tantsupidu “Me armastame Eestit”, mis andis lastele kogemuse tantsida kõik koos õues. Õppida saab kõikjal, lõimida ainevaldkondi ja kasutada erinevaid vahendeid!