Lapsevanemate koolitusprogramm

Hea lapsevanem!

Igal lapsevanematel tuleb lapse lasteaia-aastatel ette erinevaid küsimusi – miks mu laps hammustab, lööb, jonnib, valetab, ei oska ikka veel potil käia, rääkida või lugeda, ei maga hästi, ei kuula sõna, ei korista oma tuba, on agressiivne, püsimatu või hajameelne.

Meie lasteaed liitus Perekeskus Sina ja Mina lapsevanemate koolitusprogrammiga „Sina ja Mina Pereakadeemia“, mis loodi just selleks, et vastata lapsevanemate küsimustele ja muuta seeläbi laste lasteaias käimine muretumaks.

Pereakadeemia töötab põhimõttel, et iga lapsevanem osaleb aastas ühel lühiloengul, kus ta saab infot, kuidas oma last selles arenguetapis toetada. Vanem, kellel on lapsekasvatamise kohta rohkem küsimusi, saab täiendavalt osaleda grupinõustamistel ja koolitustel.

Lektoriteks on Perekeskus Sina ja Mina pereterapeudid ja psühholoogid.

Koolitused on lapsevanematele tasulised ja toimuvad lasteaias.

Soovi korral saab lisainfot Pereakadeemia kohta: www.sinamina.ee/pereakadeemia

Peatselt on teada ka täpsed kuupäevad, millal meie lasteaias koolitused algavad.