Rühmade info ja kontaktid

Sõimerühmad töötavad kell 7.30 – 18.00:

  • Põngerjad
    Õpetajad: Eha, Kaja
    Õpetaja abi: Asta
    slpongerjad@hot.ee
    Telefon rühmas: 58979971
  • Tibuke
    Õpetajad: Reet, Maris
    Õpetaja abi: Liilia, Esta
    sltibuke@hot.ee
    Telefon rühmas: 57825224
  • Piilud
    Õpetajad: Siiri, Piret
    Õpetaja abi: Anneli
    slpiilud@hot.ee
    Telefon rühmas: 53600510

Aiarühmad töötavad 07.30 – 18.00, valverühm 7.00 – 19.00:

  • Juku-Pill
    Õpetajad: Laidi, Inga
    Õpetaja abi: Aivika
    sljukupill@hot.ee
    Telefon rühmas: 56177728
  • Tupsud
    Õpetajad: Hanne, alates 04.09 Katrin.
    Õpetaja abi: Taimi
    sltupsud@hot.ee
    Telefon rühmas: 53938686
  • Värvukesed
    Õpetajad: Kristel, Rahel
    Õpetaja abi: Larissa
    slvarvukesed@hot.ee
    Telefon rühmas: 53633529
  • Naksitrallid
    Õpetajad: Karis, Kadri
    Õpetaja abi: Triin
    slnaksitrallid@hot.ee
    Telefon rühmas: 53547633
  • Rõõmupallid
    Õpetajad: Ülle, Tiina
    Õpetaja abi: Moonika
    slroomupallid@hot.ee
    Telefon rühmas: 53703857
  • Vikerkarud
    Õpetajad: Helle, Angela
    Õpetaja abi: Marju
    slvikerkarud@hot.ee
    Telefon rühmas: 59039949
  • Sipsik
    Õpetajad: Maris, Maia
    Õpetaja abi: Egle
    slsipsik@hot.ee
    Telefon rühmas: 59090713
  • Muumid (mängurühm) – mängurühma telefon (7.00 – 7.30 ja 18.00 – 19.00) 56909241
    Õpetajad: Margit, Valve
    Õpetaja abi: Maie
    slmuumid@hot.ee
    Telefon rühmas: 53645344