Konkurss Tegus õpilasesindus

Sinilinnu lasteaed kirjutas taotluse konkursile Tegus õpilasesindus. Meil ei ole küll õpilasesindust kooli tähenduses, aga meil on täitsa oma laste esindus – SIPO (Sinilinnu politsei) ja mudilasnõukogu. Soovisime oma kogemust teistega jagada ja seepärast taotluse kirjutasimegi.

16.mail käisime Kadrioru Saksa Gümnaasiumis oma tegevustest rääkimas – Laura Liisa, Maribel, Rasmus, Robin ja lasteaia juhtkond. Lapsed olid väga tublid ja tutvustasid žüriile, mida nad SIPOs teevad ja millised ettepanekud, mida nad mudilasnõukogus on teinud, rakendust on leidnud. Üheskoos leidsime, et SIPO ja mudilasnõukogu tegevus toetab lasteaia visiooni, missiooni ning nende tegevuste kaudu rakendatakse lasteaia väärtusi: lapsekeskust, meeskonnatööd, eeskuju, terviseedendamine ja keskkonnasäästmine.

Oleme tegusad!