Hea lasteaia edendaja

Sinilinnu lasteaia meeskonnal on rõõm teatada, et  Tartu Ülikooli Eetikakeskuse konkursil “Hea lasteaia rajaleidja” pälvisime tiitli “Hea lasteaia edendaja”.

Tallinna Lasteaed Sinilindu tunnustati sihiteadliku väärtuskasvatuse, uudsete ja põnevate algatuste ning koostöise tegutsemise eest.

Töö kirjutamise protsess algas meil märtsi kuus, kui kutsusime kokku meeskonna, arutasime läbi analüüsimisele tulevad aspektid ja jagasime ülesanded. Suve lõpus saime tööle tagasiside, septembris käisime koolitusel ja 1. november oli töö lõpliku esitamise tähtaeg.

Loodame, et selles protsessis osalemine on meie õpetajaid muutnud märkavamaks, analüüsivamaks ja julgemaks.

Suur tänu meie meeskonnale – Maris Malinin, Helle Lääne, Maris Joost, Triin Penu, Laidi Kaasik ja Karis Lipmeister.